ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДЕОС-Л»

Адреса:
Україна, м. Львів
проспект Червоної Калини 35

Телефони:
+38 (032) 222-45-47
+38 (032) 245-59-89

ПРО КОМПАНІЮ

ПП « ДЕОС - L » засновано у складі групи компаній « ДЕОС РЕЛІЗ » і орієнтоване на проектування систем протипожежного, охоронного захисту приміщень комплексне проектування інженерних систем в будівництві.

Проектні роботи, що виконуються нашою організацією, включають весь комплекс послуг - починаючи з перших консультацій і розробкою архітектурної концепції - до виконання всієї необхідної робочої документації. Додатково для своїх клієнтів ми надаємо послуги з комплексного супроводу проекту:

- виконання функцій генерального проектувальника;
- інженерні послуги;
- отримання необхідних погоджень;
- обстеження будівель і споруд.

Наш досвід дозволяє виконувати будь-які проектні роботи в мінімальні для вас терміни і за прийнятною ціною.

Висококваліфікований персонал нашої компанії, реалізуючи свій творчий потенціал постійно, індивідуально до кожного замовника, знаходить оптимальні варіанти з розробки найкращих архітектурних та інженерних рішень.

Компанія « ДЕОС - Л » гарантує , що весь комплекс проектно - інженерних робіт буде виконаний у найкоротші терміни з відмінною якістю. Уважне ставлення до клієнта і бажання розробити максимально ефективний проект стали причиною популярності на ринку.

Досвідчені фахівці « ДЕОС - Л» регулярно відстежують зміну нормативної та законодавчої бази. Використання сучасних програмних засобів дозволяє прискорити розробку необхідної документації . Постійне вдосконалення знань, дає можливість скоротити час розробки проекту до 30% , в порівнянні з конкурентами. Наші фахівці готові виїхати до клієнта, забезпечивши присутність і можливість оперативного отримання консультацій з питань, що цікавлять.

Наші цінності та принципи

- Сумлінне ставлення до виконання покладених на нас завдань.

- Оперативне та вміле впровадження нових технологій.

- Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

- Бізнес-етика, як частина етики в цілому, на наше глибоке переконання, є невід'ємною складовою економічного прогресу суспільства. Розуміючи це, у своїй щоденній практиці завжди дотримуємося норм ділової етичності.

- Здатність швидко і ефективно реагувати на динамічно розвиваючийся ринок, прогнозувати його розвиток і оптимізувати свою діяльність дозволяє гарантувати досягнення поточних і стратегічних цілей. Наша мета - конкретний результат для клієнта.

Клієнт! Це головна цінність нашої компанії. Клієнт визначає необхідний результат, і його довіра головний показник ефективності нашої роботи.

Персонал підприємства це - найбільше надбання, його інтелектуальний рівень. Успіхи компанії базуються на досвіді і професіоналізмі інженерів — проектувальників, їхній спроможності виконувати будь-яку поставлену задачу. Дбайливе відношення до кращих традицій компанії відповідальність співробітників, постійне прагнення до підвищення свого технічного рівня — усе це гарантія успішної діяльності підприємства.

Кадрова політика відіграє особливу роль в нашому колективі . Ми залучаємо фахівців , які мають вищу освіту , відповідну кваліфікацію і великий досвід роботи, який ми також передаємо молодим працівникам нашої компанії, навчаємо їх злагодженій, та відповідальній роботі, як в колективі так і з клієнтами нашої компанії.

Налагоджена активна співпраця з відомими українськими та іноземними фірмами, що дозволяє постійно вдосконалювати методи роботи , і підвищувати професійний рівень працівників компанії.

У відношенні гарантійних зобов'язань, вартості робіт, « ДЕОС - L » здійснює гнучку політику , яка максимально враховує інтереси замовника.

Основною метою своєї діяльності наш колектив вважає максимальне задоволення потреб замовника.