ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДЕОС-Л»

Адреса:
Україна, м. Львів
проспект Червоної Калини 35

Телефони:
+38 (032) 222-45-47
+38 (032) 245-59-89

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Системи безпеки, у львові, системи відеонагляду, львів, охоронна сигналізація, системи контролю доступу

Охоронна сигналізація - сучасний і надійний спосіб захисту вашого майна від злодіїв. Складаються системи охоронної сигналізації з датчиків, централі і сирен. Датчики є «очима» системи, які спостерігають за об'єктом. Централь виконує функцію «мозку» сигналізації. Вона приймає сигнал від датчиків і далі виконує заздалегідь визначені дії: включає сирену, повідомляє охоронців чи господаря про вторгнення. Сьогодні охоронна сигналізація - це кращий спосіб захисту нерухомості з точки зору ціна - якість.

Наша компанія пропонує великий вибір охоронних сигналізацій, починаючи з найпростіших малобюджетних і закінчуючи багатофункціональними дорогими бездротовими охоронними системами. У нас Ви маєте можливість спроектувати з подальшим встановленням та обслуговуванням сигналізацію і обладнання "під ключ". Вибір сигналізації - складне завдання, іноді навіть досвідченому професіоналу нелегко вибрати кращий варіант системи сигналізації. Наші досвідчені консультанти нададуть допомогу у визначенні самого ефективного рішення для захисту Вашого об'єкту та допоможуть підібрати ефективну для Вас систему охоронної сигналізації.

Система Контролю і Управління Доступом – це сукупність технічних і програмних засобів, що дозволяє контролювати і обмежувати фізичним способом доступ на об'єкт, що знаходиться під спостереженням. Системи контролю доступу можуть вибирати, розпізнавати і оцінювати вибірку тих осіб, кому доступ в приміщення або на територію дозволений, а також - тих, хто обмежений у доступі до об'єкту.

Система відеоспостереження - це програмно - апаратний комплекс, призначений для організації відеоконтролю, як на локальних, так і на територіально - розподілених об'єктах.

Система відеоспостереження вирішує наступні завдання:

Системи безпеки, у львові, системи відеонагляду, львів, охоронна сигналізація, системи контролю доступу

- Візуальний контроль ситуації на охоронюваному об'єкті - надає інформацію на пост спостереження в мультиекран режимі ( в режимі очікування ) або в повноекранному режимі ( зображення від однієї телекамери на весь екран) в режимі реального часу. Це забезпечує можливість прийняття оперативних рішень, адекватних відповідній ситуації;

- Можливість організації безперервного відеозапису відеоспостереження на цифровий відеореєстратор або комп'ютерну систему - дозволяє документально підтвердити факт порушення й надати можливість для проведення ефективного аналізу кожної ситуації;

- Виконання функцій охоронної сигналізації при використанні детекторів руху відеокамер або зовнішніх охоронних датчиків та інформованість оператора системи про виникнення тривоги в контрольованій зоні за допомогою світлового або звукового сигналу оповіщення. При цьому спрацьовування детектора руху може автоматично активувати запис для повної реєстрації тривожної ситуації, запускатися один з безлічі сценаріїв реакції системи - запуск виконавчих механізмів, зміна режиму роботи компонента системи, запуск інших програм або ж комбінація всіх цих подій.

Для створення надійної системи відео спостереження необхідно точно визначити її цілі і виконувані завдання, роль і місце в загальній структурі системи безпеки, правильно підібрати обладнання і місце установки камер. Слід пам'ятати, що система відеоспостереження не є закінченою охоронною системою . Саме тому при створенні системи відеоспостереження необхідно технічне обстеження об'єкта та складання проекту.