ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДЕОС-Л»

Адреса:
Україна, м. Львів
проспект Червоної Калини 35

Телефони:
+38 (032) 222-45-47
+38 (032) 245-59-89

ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ

Проектування інженерних мереж - одна з найважливіших ступенів у процесі створення правильної роботи систем. Наша організація здійснює проектування інженерних мереж для промисловості, громадських будівель чи об'єктів спеціального призначення на вищому рівні. При проектуванні інженерних мереж нами враховується специфіка, нормативні вимоги і використовуються сучасні технологічні рішення. Наші клієнти зможуть замовити як подібні інженерні комунікації окремо, так і повне зведення в комплексі всіх систем.

Серед наших послуг:

Проектування систем опалення

У наш час складно уявити, як можна жити в будинку без опалення. Люди, а особливо жителі мегаполісів, настільки звикли до комфортних умов життя, що перспектива з'їздити на природу на кілька днів викликає негативні емоції, у зв'язку з відсутністю елементарних зручностей. Наша компанія проводить проектування систем опалення та розробляє схему опалення, потім здійснюється розрахунок систем опалення, далі відбувається установка опалювального обладнання.

Проектування водопроводів

Проектування водопроводів здійснюється, як правило, одночасно з проектами каналізації та обов'язковим аналізом балансу водоспоживання та водовідведення. При проектуванні водопроводу, як і інших інженерних систем будівлі, передбачаються прогресивні технічні рішення, а також максимальна індустріалізація за рахунок застосування збірних конструкцій і типових вузлів і деталей. Проектування водопроводів промислових, комерційних і адміністративних будівель здійснюється з урахуванням всіх особливостей розміщення будівлі, технічних умов, виданих контролюючими інстанціями, і побажань Замовника.

Проектування каналізації

Оснащення будь-якої будівлі господарсько-питним водопроводом вимагає створення в ньому системи каналізації. Вона призначена для транспортування стоків від місць їх утворення до місць очищення або скидання. Наші фахівці здійснюють комплексне проектування систем каналізації. І, як і у всіх видах робіт, проектування систем каналізації включає в себе всі етапи: від розробки технічного завдання та підготовки ескізного проекту системи каналізації ( з підбором обладнання), до оформлення і видачі всієї робочої та проектно-кошторисної документації на монтаж.

Проектування систем вентиляції

Наша компанія здійснює проектування систем вентиляції та кондиціонування, підбір обладнання для систем побутової вентиляції та промислової вентиляції, дотримуючись технічного завдання та побажань Замовника. Наше основне завдання - запропонувати кваліфіковане і оптимальне рішення з інженерно-технічної та техніко-економічної точок зору. Проектування вентиляції та кондиціонування здійснюється за індивідуальними замовленнями.

Проектування електричних мереж

Проектування електричних мереж є трудомістким і технічно складним етапом при реалізації комплексу робіт з електромонтажу. Нормативні документи встановлюють комплекс вимог, обов'язкових при проектуванні електрики, інженерних вишукуваннях і виконанні будівельних і монтажних робіт при будівництві, реконструкції і технічному переозброєнні підприємств, будівель і споруд, а також при виробництві будівельних конструкцій і матеріалів. При проектуванні електрики нами враховуються всі вимоги і норми державних стандартів з електропостачання.